Erdei iskola Zánkán

2021. szeptember 13-15-ig a dunaszekcsői iskolások 38 (2-8.osztályos) tanulójával és 5 pedagógusával a zánkai Erzsébet-táborban táboroztunk. A felújított táborban számos program közül válogathattunk. Részt vettünk hajókiránduláson, bogárbemutatón, az Alma-együttes koncertjén, a gyerekek kipróbálhatták a trambulint. A jó időben megáztattunk lábunkat a Balatonban, a vállalkozó kedvűek homokvárat is építettek. A szabadidőben tollasoztak, csocsóztak, fociztak a fiúk. A lányok inkább az agyukat tornáztatták, társasoztak, kártyáztak. A szórakozás sem maradhatott el, záróesténken gyerekdiszkóba is ellátogattunk. A visszajelzés minden résztvevő részéről pozitív, várjuk a következő lehetőséget, hogy ismét eljussunk Zánkára.